FM Group nr 19

Nowy katalog, jak zawsze, jest pełen premier. Tym razem Kolekcja Klasyczna powiększyła się o kilka nowości. Sześć inspirujących, dopasowanych do różnych okazji zapachów z pewnością przypadnie Państwu do gustu. W tym sezonie w perfumach damskich prym wiodą nuty kwiatowe, z kolei zapachy dla mężczyzn są świeże i energetyczne. Polecam!

Dołącz!

FM Group nr 19

Kolekcja Luksusowa


Perfumy z tej kolekcji to prawdziwy szyk i elegancja. Piękne flakoniki, to tylko zapowiedź jeszcze piękniejszego zapachu. Buteleczki z tej kolekcji mają pojemność 50 ml, a ich zawartość ma zaperfumowanie 20%.

Katalog nr 19

Kolekcja Klasyczna


Perfumy z kolekcji klasycznej to szykowne, lekkie zapachy. Odświeżające nuty idealne na piekny sloneczny dzień sprawią iż poczujesz się lepiej każdego dnia. Znajdziesz tutaj także zapachy romantyczne, stworzone z bukietu aromatów kwiatowych oraz wspaniałe subtelne zapachy na wyjście do teatru.

Kolekcja Pielęgnacja Ciała


Damska Kolekcja Kosmetyków FM do Pielęgnacji Ciała wychodzi na przeciw potrzebom kobiet. Szeroka paleta zapachowa kosmetyków współgra z najpopularniejszymi perfumami i wodami perfumowanymi FM by Federico Mahora. Perfumowane kosmetyki do pielęgnacji ciała mają teraz nie tylko nowe opakowania, ale i zmieniony skład! Nowa, ulepszona formuła żeli pod prysznic, balsamów, antyperspirantów i kremów do rąk codziennie znakomicie pielęgnuje każdego rodzaju skórę!

FM Group to nie tylko sprzedaż...